This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Včlani se tudi ti! Pokliči 041-479-971|kolo.lendava@gmail.com

Home/Novice
Novice 2017-05-16T18:59:31+00:00

Občni zbor 2020

v petek 21.2.2020 smo imeli občni zbor v prostorih ZTRL Čentiba.

Pregledali smo lansko delo in zastavili smo si plane za letošnje leto. Podelili smo priznanja za najbolj aktivne člane, in sicer:

ZLATO PRIZNANJE SO PREJELI:
Dušan Horvat, Edvard Puklavec, Damijan Horvat, Milan Žalik,  Miran Kuzma, Janko Smolkovič, Zlatko Kostric, Matjaž Hozjan, Mitja Bensa

SREBRNO PRIZNANJE SO PREJELI:
Šardi Josip, László Ligeti

Medse smo sprejeli tudi nove člane Sonjo, Leo in Andreja. Dobrodošli!

Fotografije OZ – klikni TU

Avtor | 23/02/2020|Kategorije: Uncategorized|

Damijan Horvat, prejel priznanje “naj rekreativec” občine Lendava

naš dolgoletni član Damijan Horvat je prejel priznanje “naj rekreativec” občine Lendava za l. 2019.

Damijanu čestitamo in želimo, da se mu bodo tudi v l.2020 izpeljali vsi njegovi kolesarski in pohodniški načrti.

Nekaj aktivnosti, ki jih je uspel realizirati v l. 2019 so:
Rekreativni maratoni:

1. GF Portorož 24.3.

2. Öriszetpéter maraton 19.5.
3. Maraton Tropovci 26.5.
4. Red Bull goni pony Vršič 1.6.
5. Maraton Franja 9.6.
6. Vidov maraton 15.6.
7. Maraton Dolomiti 7.7.
8. SLO 24 ultra 6h 14.7
9. Panonski maraton 21.7.
10. Skok na Roglo 17.8.
11. Vzpon na Tri kralje 25.8.
12. Vzpon na Koreno 14.9.
13. Bike festival Ljubljana 15.9.
14. Püconski maraton 29.9.
15. Maraton sv. Trojica 12.10.
16. GF Zadar 19.10.
Število prevoženih čez 11.000 km.
Avtor | 23/02/2020|Kategorije: Uncategorized|

Občni zbor 2019

v petek 1.2.2019 smo imeli občni zbor v prostorih ZTRL Čentiba.

Pregledali smo lansko delo in zastavili smo si plane za letošnje leto ter izvedli volitve. Podelili smo priznanja za najbolj aktivne člane, in sicer:

ZLATO PRIZNANJE SO PREJELI:
Dušan Horvat, Matija Gabor, Edvard Puklavec, Damijan Horvat, Milan Žalik,   Miran Kuzma, Janko Smolkovič, Matjaž Hozjan, Mitja Bensa

SREBRNO PRIZNANJE SO PREJELI:
Aleksander Marič

BRONASTO PRIZNANJE SO PREJELI:
László Ligeti

Fotografije OZ – klikni TU