This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Včlani se tudi ti! Pokliči 041-479-971|kolo.lendava@gmail.com

Home/Novice
Novice 2017-05-16T18:59:31+00:00

od Lendave do Portoroža v 12 urah

6 članov KK Lendava se je v soboto 4.8.2018 odpravilo na dolgo pot od Lendave do Portoroža. Traso v dolžini 347 km/2200 vm so odpeljali v 12 urah.
Čestitamo na vztrajnosti in uspehu sledečim članom: Janku Smolkoviču, Denisu Oletiču, Miranu Kuzmi, Matjažu Hozjanu, Damijanu Horvatu in Mitji Bensa.
Za pomoč pri organizaciji in spremstvo se zahvaljujemo Mateju Zupaniču-Frki.

Avtor | 15/08/2018|Kategorije: Uncategorized|

15. Panonski maraton treh dežel

Izpeljan je bil že jubilejni 15. Panonski maraton treh dežel.

Za pomoč pri organizaciji maratona se zahvaljujem sledečim članom:
Laci Ligetiju,
Feri Palu,
Milan Žaliku,
Igor Lebarju,
Dušan Horvatu
Cuk Štefanu

Brez vaše pomoči, ne bi bilo možno izpeljat tega zahtevnega dogodka.
predsednik KKL, Mitja Bensa

Več informacij o maratonu boste dobili na PANONSKIMARATON.SI

Avtor | 28/06/2018|Kategorije: Uncategorized|

8. Vidov maraton, Dobrovnik 16.6.2018

12 članov KK Lendava se je udeležilo že 8. Vidovega maratona v Dobrovniku, tokrat z novimi klubskimi dresi.

Na 60 km trasi smo imeli lep uspeh.

Čestitamo Mitji za 2. mesto in Damijanu za 3. mesto.

Prav tako smo imeli v kategoriji najmlajša udeleženka tudi zmagovalko! Čestitamo.

Avtor | 20/06/2018|Kategorije: Uncategorized|

po trasi 1. etape Dirke po Sloveniji

Člani Kolesarskega kluba Lendava in naši prijatelji iz Dobrovnika, Ocean orchids cycling team, smo se v soboto 17.6.2018 v dopoldanskih urah odpravili na pot po prvi etapi prihajajoče dirke po Sloveniji. Kolesarji so se na pod podali izpred Gledališke in koncertne dvorane Lendava, kjer se bo začela tudi prihajajoča Dirka po Sloveniji, ki bo 13.6.2018 s štartom ob 13.25 uri.
Več fotk na http://lendavainfo.com/foto-kolesarji-so-se-podali-po-poti-prve-etape-prihajajoce-kolesarske-dirke/

Avtor | 10/06/2018|Kategorije: novice|

Občni zbor 2018

v petek 23.2.2018 smo imeli občni zbor v prostorih ZTRL Čentiba.

Pregledali smo lansko delo in zastavili smo si plane za letošnje leto. Podelili smo priznanja za najbolj aktivne člane, in sicer:

ZLATO PRIZNANJE SO PREJELI:
Dušan Horvat, Matija Gabor, Edvard Puklavec, Branko Žalig, Milan Žalik, Mitja Bensa

SREBRNO PRIZNANJE SO PREJELI:
Damijan Horvat, Miran Kuzma, Janko Smolkovič

BRONASTO PRIZNANJE SO PREJELI:
Luka Petrič, Lidija Brodnik, Josip Šardi

ČESTITAMO!