This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Včlani se tudi ti! Pokliči 041-479-971|kolo.lendava@gmail.com

Home/Novice
Novice 2017-05-16T18:59:31+00:00

po trasi 1. etape Dirke po Sloveniji

Člani Kolesarskega kluba Lendava in naši prijatelji iz Dobrovnika, Ocean orchids cycling team, smo se v soboto 17.6.2018 v dopoldanskih urah odpravili na pot po prvi etapi prihajajoče dirke po Sloveniji. Kolesarji so se na pod podali izpred Gledališke in koncertne dvorane Lendava, kjer se bo začela tudi prihajajoča Dirka po Sloveniji, ki bo 13.6.2018 s štartom ob 13.25 uri.
Več fotk na http://lendavainfo.com/foto-kolesarji-so-se-podali-po-poti-prve-etape-prihajajoce-kolesarske-dirke/

Avtor | 10/06/2018|Kategorije: novice|

Občni zbor 2018

v petek 23.2.2018 smo imeli občni zbor v prostorih ZTRL Čentiba.

Pregledali smo lansko delo in zastavili smo si plane za letošnje leto. Podelili smo priznanja za najbolj aktivne člane, in sicer:

ZLATO PRIZNANJE SO PREJELI:
Dušan Horvat, Matija Gabor, Edvard Puklavec, Branko Žalig, Milan Žalik, Mitja Bensa

SREBRNO PRIZNANJE SO PREJELI:
Damijan Horvat, Miran Kuzma, Janko Smolkovič

BRONASTO PRIZNANJE SO PREJELI:
Luka Petrič, Lidija Brodnik, Josip Šardi

ČESTITAMO!

Avtor | 24/02/2018|Kategorije: novice|

člani KK Lendava na Triglavu

člani in simpatizerji KK Lendava smo stopili na najvišjo slovensko goro Triglav. Udeležilo se nas je 9. Krenili smo iz Aljaževega doma, preko Staničeve koče do Kredarice in potem na Triglav. Nazaj grede smo prenočili v domu Planika ter se naslednji dan spustili do Krme in zadovoljni ter nekoliko utrujeni vrnili domov. Organizatorja sta bila Janko in Luka, ki sta delo opravila odlično. Velika zahvala in pohvala našemu vodiču Šardi Josipu, ki nas je varno spravil gor in dol.

Avtor | 03/09/2017|Kategorije: Uncategorized|

14. Panonski maraton treh dežel uspešno izpeljan

Kolesarski Klub Lendava, Bk Mura Avantura Hrvaška in Mocorgok Lenti iz Madžarske smo organizirali 23.7.2017 že 14. Panonski maraton treh dežel.

Maratona se je udeležilo 550 kolesarjev na 4 trasah.

Zahvaljujemo se vsem udeležencem, prostovoljcem, gasilcem iz PGD Hotiza, PGD Velika Polana, PGD Turnišče, PGD Dobrovnik, PGD Lendava in PGD Petišovci, Mejni Policiji Petišovci in Policijski postaji Lendava, Občini Dobrovnik, Občini Velika Polana in Občini Lendava ter motoristom Cuk Štefanu iz KK Lendava ter Moto klubu Lindau.

Več informacij in fotogalerij je možno videti na naslednjih linkih:

FOTO: Kolesarski maraton treh dežel: Letos start na Hrvaškem, trasa čez Slovenijo in Madžarsko

14. Panonski maraton triju država

Avtor | 01/08/2017|Kategorije: Uncategorized|

Odprte on-line predprijave za 14. Panonski maraton treh dežel 23.7.2017 (nedelja), sv.Martin na Muri (CRO).

prijavite se na 14.Panonski maraton treh dežel do 16.7. po znižani ceni 12€ (polna cena je 15€).

Klikni tukaj za prijavo:

Plačilo izvedete na dan dogodka – le prijavit se je potrebno do 16.7. preko on-line formularja.

Trase so vidne tukaj:

Več informacij bo tudi na panonskimarton.si

Avtor | 22/06/2017|Kategorije: Uncategorized|