This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Včlani se tudi ti! Pokliči 041-479-971|kolo.lendava@gmail.com

Home/Novice
Novice 2017-05-16T18:59:31+00:00

člani KK Lendava na Triglavu

člani in simpatizerji KK Lendava smo stopili na najvišjo slovensko goro Triglav. Udeležilo se nas je 9. Krenili smo iz Aljaževega doma, preko Staničeve koče do Kredarice in potem na Triglav. Nazaj grede smo prenočili v domu Planika ter se naslednji dan spustili do Krme in zadovoljni ter nekoliko utrujeni vrnili domov. Organizatorja sta bila Janko in Luka, ki sta delo opravila odlično. Velika zahvala in pohvala našemu vodiču Šardi Josipu, ki nas je varno spravil gor in dol.

Avtor | 03/09/2017|Kategorije: Uncategorized|

14. Panonski maraton treh dežel uspešno izpeljan

Kolesarski Klub Lendava, Bk Mura Avantura Hrvaška in Mocorgok Lenti iz Madžarske smo organizirali 23.7.2017 že 14. Panonski maraton treh dežel.

Maratona se je udeležilo 550 kolesarjev na 4 trasah.

Zahvaljujemo se vsem udeležencem, prostovoljcem, gasilcem iz PGD Hotiza, PGD Velika Polana, PGD Turnišče, PGD Dobrovnik, PGD Lendava in PGD Petišovci, Mejni Policiji Petišovci in Policijski postaji Lendava, Občini Dobrovnik, Občini Velika Polana in Občini Lendava ter motoristom Cuk Štefanu iz KK Lendava ter Moto klubu Lindau.

Več informacij in fotogalerij je možno videti na naslednjih linkih:

FOTO: Kolesarski maraton treh dežel: Letos start na Hrvaškem, trasa čez Slovenijo in Madžarsko

14. Panonski maraton triju država

Avtor | 01/08/2017|Kategorije: Uncategorized|

Odprte on-line predprijave za 14. Panonski maraton treh dežel 23.7.2017 (nedelja), sv.Martin na Muri (CRO).

prijavite se na 14.Panonski maraton treh dežel do 16.7. po znižani ceni 12€ (polna cena je 15€).

Klikni tukaj za prijavo:

Plačilo izvedete na dan dogodka – le prijavit se je potrebno do 16.7. preko on-line formularja.

Trase so vidne tukaj:

Več informacij bo tudi na panonskimarton.si

Avtor | 22/06/2017|Kategorije: Uncategorized|

7. Vidov maraton, Dobrovnik 17.6.

Da je še kako pomembno upoštevati rek ”zdrav duh v zdravem telesu”, nam vedno znova dokazuje tudi predsednik Republike Borut Pahor. Aktivno se udeležuje raznih športnih prireditev, danes pa se je z ostalimi kolesarji podal na pot ob Bukovniškem jezeru.

Na Bukovniškem jezeru, v okviru vseslovenske akcije “Slovenske občine prijazne kolesarjem”, je potekal že 7. Vidov kolesarski maraton.

Kolesarji, med katerimi je bil tudi predsednik Pahor, so se ob desetih zbrali ob Bukovniškem jezeru in se od tam odpeljali naprej. Pot jih je vodila do Renkovcev, kjer so jih sprejeli županja Občine Turnišče Vesna Jerala, župan Občine Beltinci Milan Kerman in Kristjan Magdič iz podjetja Lušt.

Avtor | 18/06/2017|Kategorije: Uncategorized|

37. rekreacijski kolesarski maraton Tri srca 2017 v Boračevi

Kolesarska sekcija Športnega društva Radenci, ki jo vodi Jože Kager, je organizirala 37. tradicionalni kolesarski maraton Tri srca s štartom pred Lovskim domom v Boračevi.

Okrog 300 kolesarjev se je podalo na proge: veliki maraton Tri srca Radenska Classic 2017 na dolžini 75 km, srednji maraton Tri srca Radenska light 2017 v dolžini 54 km, mali maraton Tri srca Radenska Naturelle v dolžini 28, deset minut kasneje pa je na otroškem maratonu Oaza 2017 v dolžini 4 km startalo še dvajset otrok starih do 12 let.

Najstarejša udeleženca sta bila 68-letna Irena Berčan iz Trbovelj ter 89 letni Sigi Schubert od Tomaža; najštevilčnejše ekipe pa ekipa Tondach s 30. kolesarji, ekipa KK Ravne na Koroškem s 16. kolesarji in ekipa Elrad International Gornja Radgona z devetimi udeleženci.

Vir: pomurje.si

Fotografije KK Lendava z maratona v Boračevi najdete na podstrani Fotogalerije.

Avtor | 07/06/2017|Kategorije: Uncategorized|Tags: , , |

14. Panonski maraton treh dežel, 23.07.2017, Sveti Martin na Muri, Hrvaška

Panonski maraton treh dežel je mednarodna kolesarska prireditev, ki gradi mostove med nami in našimi sosedi madžari in hrvati. Prireditev se bo letos odvijala že štirinajstič in je zajeta v akciji »Slovenija kolesari«. Kolesarji maratona se boste ob idiličnih prekmurskih in madžarskih vasicah potepali po Panonski nižini, prestopali reko Muro, se dvignili na međimursko vinsko cesto in se na koncu sprostili v našem umirjenem mestecu. Trase maratona so različnih zahtevnosti in so primerne za vsakogar. Po uspešnem zaključku maratona vas bo pričakala malica, medalja, ter kopanje v termah. Vabimo vas, da svoj dan preživite ob prijetnem kolesarjenju v naši okolici.
Zaradi prehoda državne meje mora vsak udeleženec imeti s sabo veljavni potni list ali osebno izkaznico.

VEČ O 14. PANONSKEM MARATONU TREH DEŽEL NAJDETE TUKAJ!

Avtor | 22/05/2017|Kategorije: novice, Panonski maraton treh dežel|