This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Home/Novice
Novice 2017-05-16T18:59:31+00:00

Leon Lebar, prejel priznanje “naj rekreativec” občine Lendava za leto 2021

naš član Leon Lebar je prejel priznanje “naj rekreativec” občine Lendava za l. 2021.

Leonu čestitamo in želimo, da se mu bodo tudi v l.2022 izpeljali vsi njegovi kolesarski načrti.

SLO24Ultra Dobrovnik

Trije naši člani – Leon, Damijan in Andrej so se udeležili dogodka 24Ultra v Dobrovniku,  22.7.2022.

Čestitamo vsem za uspešno vožnjo!

Damijan je dosegel 1. mesto v kategoriji 12 ur solo, moški pod 50 let,
Leon je dosegel 7. mesto v kategoriji 24 ur solo, moški pod 50 let,
Andrej je dosegel 3. mesto v kategoriji 12 ur solo, moški 50+

Več na https://sloultra.si

Leon Lebar ponovno uspešno odpeljal DOS 2022

naš član Leon Lebar je ponovno uspešno odpeljal krog okoli celotne Slovenije v razdalji 1.225 km in premagal 14.000 višinskih metrov v 5 dneh.

V sklopu dobrodelne akcije DOS, ki se je začela 2.maja s štartom v Novem Mestu in zaključila 6. maja v Novem Mestu so fantje z namenom zbiranja sredstev za nakup koles za otroke iz socialno ogroženih družin, opravili izziv z odliko. Več informacij glede samega dogodka na povezavi dos.si

Čestitamo vsem kolesarjem in organizatorju Dami Zupi za odlično izpeljan dogodek.

Fotografije DOS 2022

Leon Lebar uspešno odpeljal DOS 2021

naš član Leon Lebar je uspešno odpeljal krog okoli celotne Slovenije v razdalji 1.225 km in premagal 14.000 višinskih metrov v 5 dneh.

V sklopu dobrodelne akcije DOS, ki se je začela 27.aprila s štartom v Novem Mestu in zaključila 1. maja v Novem Mestu so fantje z namenom zbiranja sredstev za nakup koles za otroke iz socialno ogroženih družin, opravili izziv z odliko. Več informacij glede samega dogodka na povezavi dos.si

Več informacij in slikovnega gradiva na sledečih povezavah:

Avtor | 02/05/2021|Kategorije: Uncategorized|